İletişim Bİlgilerimiz

Merkez

Showroom

Fabrika

Sizin İçin Çalışıyoruz

Hakkımızda

Gençbayramoğlu; mobilya sektöründeki uzun yıllardan beri süregelen faaliyetlerini Henne markası adı altında yeni bir oluşumla sunmaktadır. Mutfak dolabı, Banyo dolabı ve Kapı standart ürün gruplarında modern ve ergonomik tasarım anlayışıyla hazırlanan yepyeni ürünlerini yurt içi ve yurtdışı tüm müşterilerinin beğenisine sunmuştur.
Diğer taraftan 20 yıllık mobilya imalatı tecrübesiyle tüm konut, otel, yurt ve işyeri projelerinizde keşif, proje tasarım, üretim ve montaj hizmeti vermeye devam etmektedir.
Henne olarak;
İnovatif ve ergonomik tasarım, kaliteli üretim, hızlı teslimat, mükemmel montaj anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Yıllık Tecrübe
+
Uzman Personel
+
Mutlu Müşteri

Güven, konfor ve modern yapının bir bütün olduğu huzuru imar etmek, ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katıp güzel anılar bırakmanızı sağlamak

Yüksek kalite standartlı ürün grupları üreterek, güven adresi olmaya devam etmektedir. Modern minimalizm tasarım anlayışı ile birlikte yapıların büyük uyum içinde yer aldığı Mobilya sektöründe çıtayı yükseltmektir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hedeflerimize ulaşmak için, tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya ve gidermeye çalışırız.

TAKIM ÇALIŞMASI

Başarılı olmada takım çalışmasının öneminin farkında olarak, hedeflere ulaşmada birbirimize yardım eder ve takım olarak başarıyı yakalamaktan gurur duyarız.

İŞ GÜVENLİĞİ

Yaşam için insan ve doğanın en önemli etken olduğuna inanır, çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlarız.

ÇEVREYE DUYARLILIK

Gelecek nesillere yaşanabilir bir gelecek bırakmanın ne kadar önemli olduğunu bilir, tüm çalışma alanlarımızda ve projelerimizde çevreye duyarlılık gösteririz.

YENİLİKÇİLİK

Kendisini geliştirmeyen birey toplumunu geliştiremez felsefesine inanır, firmamızın yönetim anlayışı da aynı doğrultuda yeniliklere açık modern bir görüş sağlar
  •  
Hayallerinizden, hayatınıza

Hizmet Süreçlerimiz

Uygulama Hizmeti

Projeniz için gerekli olan üretim ölçüsü alımı, 3 boyutlu projelendirme ve montaj hizmetleri Henne satış noktaları tarafından sizlere sunulmaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler

Montajlar tamamlandıktan sonra ürünlerimizle ilgili ihtiyaçlarınızda Henne satış noktaları tarafından sizlere sunulmaktadır.

Sevkiyat Hizmeti

Ürünlerimizin tamamı direkt olarak adresinize teslim edilecektir.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Aşağıdaki formu doldurarak Henne ailesine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurarak Henne kalitesi ile evinize şıklık katmak için fiyat teklifi alabilirsiniz.